Ogumienie

Opony

Opony przemysłowe

ponad rok temu  11.04.2017, ~ Bartłomiej Ryś   Czas czytania 4 minuty

Strona 2 z 2

Silniejszy partner w sektorze OE

“Nasza strategia koncentruje się na producentach w sektorze OE, zaraz obok siatki dystrybucji krajowej jako kanału dostarczania kluczowych produktów jak koła bliźniacze lub te wykonane na zamówienie dostępne na rynku wtórnym”, tłumaczy Thomas Ballegaard, Chief Commercial Officer, STARCO.

STARCO jest partnerem oraz świadczy usługi producentom oryginalnego sprzętu, takiego jak maszyny do lekkiego transportu, pojazdy przemysłowe, pojazdy do pielęgnacji terenu i odpadów, ciągniki, maszyny rolnicze, przyczepy i przyczepy kempingowe oraz pojazdy specjalistyczne.

„Obok opon superelastycznych, dostrzegamy spore możliwości w branży odpadów, pielęgnacji terenów oraz w rolnictwie. Planujemy rozwinięcie działalności w tych sektorach w Polsce” - dodaje Mieszkowska. 

Rzut okiem na dzisiejszą pozycję STARCO w EUROPIE

Również we Francji 31 marca jest dniem zakończenia działalności na rynku wtórnym. Natomiast w tym sektorze nie zmieni się nic w Wielkiej Brytanii. Firma STARCO nadal posiada Europejskie Centrum Przyczep oraz Przyczep Kempingowych, obsługujące sektor OEM oraz rynek wtórny. Kluczowe wyroby jak odporne na przebicia koła do taczki, opony superelastyczne, koła bliźniacze oraz wyroby na specjalne zamówienie są nadal dostępne u krajowych dystrybutorów, głównych partnerów lub poprzez siatkę dilerów STARCO w sektorze OE. STARCO wciąż rośnie w siłę jako europejski partner w sektorze OE. 

Firma STRACO to rodzinna firma, pionier w branży kół i opon od ponad 55 lat. Obecnie w firmie pracuje 550 osób, tworząc świetny zespół ze wspólną pasją do rozwoju, produkcji oraz dostarczania inteligentnych systemów kół. STARCO specjalizuje się w dostarczaniu małych oraz dużych partii standardowych i indywidualnie dopasowanych kompletnych kół do wielu zastosowań – od taczki lub przyczepy po maszyny i sprzęt przemysłowy. 

Firma STARCO posiada rozbudowaną sieć dystrybucji, łącznie z fabrykami w Wlk. Brytanii, Chorwacji, Sri Lance oraz Chinach i ośmioma punktami sprzedaży i dystrybucji rozmieszczonymi w całej Europie. STARCO Polska powstało w 2001 r., zatrudnia 17 pracowników w swojej siedzibie w Mielcu. W 2016 roku obrót firmy STARCO wyniósł 110 mln €. 

Dowiedz się więcej, odwiedzając witrynę www.starco.com  

GALERIA ZDJĘĆ

Opony superelastyczne w Polsce. STARCO inwestuje
Opony superelastyczne w Polsce. STARCO inwestuje
Opony superelastyczne w Polsce. STARCO inwestuje
Opony superelastyczne w Polsce. STARCO inwestuje
Opony superelastyczne w Polsce. STARCO inwestuje
Opony superelastyczne w Polsce. STARCO inwestuje
Opony superelastyczne w Polsce. STARCO inwestuje

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony