
To jeden z tych dostawców wyposażenia warsztatowego, który nierozerwalnie kojarzony jest z najnowszymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami. Texa, bo o niej mowa, świętuje w tym roku 25-lecie istnienia.
Na półmetku jubileuszowego roku prezentujemy nowości firmy przygotowane właśnie z tej okazji. Można je oglądać podczas targów na całym świecie, w których Texa bierze udział. Specjalnie dla czytelników naszego portalu o nowościach opowiada Barbara Masłowska, dyrektor zarządzający Texa Poland.
– Nowych produktów mamy w tym roku rekordowo dużo. Jednym z najważniejszych są wymienne moduły magnetyczne do tabletu Axone Nemo – mówi. Ten zaawansowany technologicznie tablet warsztatowy jest już dobrze znany na rynku, a aktualnie przeżywa szczyt swojego sukcesu handlowego. Zaprezentowane moduły, których wprowadzenie przewidywane jest na jesień tego roku, znacznie rozszerzają jego możliwości.
Moduł termowizyjny, jako opcjonalne i praktyczne wyposażenie Axone Nemo, umożliwia przeprowadzenie bardzo precyzyjnych pomiarów termowizyjnych, wychwytujących wszystkie różnice temperatur pomiędzy przedmiotami, bez wchodzenia w kontakt z nimi. Wybierając obszar naszego zainteresowania, dzięki wbudowanej w module kamerze, bezpośrednio na ekranie urządzenia uzyskuje się obraz komponentów i potencjonalnego zwarcia elektrycznego generującego ciepło.
– Jego zastosowanie jest bardzo szerokie, umożliwia kontrolę na przykład: temperatury i przepływu powietrza w kabinie pojazdu, temperatury elementów w skrzynkach przekaźników i bezpieczników, ogrzewania tylnej szyby i lusterek, podgrzewanych foteli, temperatury nagrzewnicy, systemu uszczelek drzwi i wielu, wielu innych – opowiada o zaletach urządzenia B. Masłowska.
Kolejny moduł (Ministacji Dokującej) umożliwia fizyczne połączenie Axone Nemo z innymi urządzeniami peryferyjnymi w celu np. przeniesienia danych w postaci obrazów, raportów i innych plików niezbędnych w codziennej pracy warsztatowej. Natomiast moduł Ethernet Broad R i DoIP/LAN pozwala na podłączenie
się do pojazdów, które stosują diagnostykę zgodną z normą ISO 13400, znaną również pod nazwą DOIP (Diagnostic over Internet Protocol), i daje pełny dostęp do diagnostyki, dzięki podwójnemu portowi PC LAN i BroadR-Reach.
Komentarze (0)